• 18.06.2024 17:28

«Людину просто викрали». Тренер «Хуста» – про гравця команди й ТЦК

8 Тра 2024, 13:11 , ,

Наставник закарпатської команд дав свій коментар щодо скандалу.

У вівторок, 7-го травня, з’явилася інформація, що працівники ТЦК прямо з вокзалу забрали до себе захисника закарпатського клубу «Хуст» Миколу Сираша.

Головний тренер команди першої ліги Володимир Циткін в інтерв’ю сайту «Спорт-Експрес Україна» поділився подробицями:

Сираш приїхав потягом до Хуста, і представники ТЦК його забрали прямо на вокзалі. Я вважаю, незаконно. Не було ні повістки, нічого, його просто відвезли у військкомат і зв’язок із ним зник.

Циткін заявив, що наразі дружина Миколи перебуває у Києві разом з хворою дитиною:

Ми грали на виїзді, і він після матчу відпросився на один день, бо в нього хвора дитина, і її треба було відвезти в лікарню. Коля поїхав до Києва, він переселенець із Чернігова, живе в Ірпені. Сираш весь цей час опікувався дитиною, а вчора повернувся і сталося таке. Зараз його дружина в Києві одна з хворою дитиною.

Головний тренер «Хуста» розповів, що з Сирашем досі немає зв’язку:

Його не відпустили. Жодної інформації про нього немає, Микола не на зв’язку, його телефон вимкнений. Людину просто викрали серед білого дня, без повістки, без будь-яких підстав.

Також Циткін зазначив, що в ТЦК йому не надали жодної інформації стосовно його підопічного:

Ми намагалися дізнатися вчора хоч щось у військкоматі, але з нами ніхто не розмовляє і нічого не пояснює. Вони не хочуть спілкуватися і слухавку навіть не беруть. Єдине, що вдалося дізнатися, Сираш уже в Мукачеві, він уночі скинув смс знайомому. Куди його везуть, я не знаю.

Сираш є вихованцем «Зірки» з Кропивницького. Нинішню кампанію він розпочав у складі «Кудрівки» з Чернігівщини, але взимку перебрався до «Хуста».

0
Один коментар до “«Людину просто викрали». Тренер «Хуста» – про гравця команди й ТЦК”

Коментарі закриті.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*