• 13.06.2021 12:54

Архів запитань

Тут Ви знайдете запитання, які були раніше у конкурсі “1+1”

1. Після того, як у цього футболіста виявили допінг, у “Спортивці” вийшов заголовок, який ніби напрошувався сам собою, – «Зробили це». Роблять це переважно чоловіки, і найкраще – вранці. Які слова ми замінили на «зробили це»?

summary
Відповідь

Упіймали рибку


2. В одному з березневих номерів “Спортивки” вийшов заголовок “Як він грав футбола”. Насправді його звати не так. Напишіть його справжнє ім’я.

summary
Відповідь

Віталій. Заголовок був “Як Микола грав футбола”, але під Миколою мався на увазі Віталій Миколенко, який трохи начудив у матчі з Фінляндією.


3. Після того як «Карпати» допомогли «Львову» вилетіти з прем’єр-ліги вийшов заголовок Омега «Карпати». Заголовок виявився пророчим – невдовзі «Львів» припинив своє існування. Назвіть омегу двома словами, які починаються на парні приголосні.

summary
Відповідь

Похоронне бюро


4. Після шаленого матчу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» і «Тотнемом» вийшов заголовок “Ікс у Манчестері”. Ікс – слово галицького діалекту, що означає ненормальність, несамовитість, божевілля. Напишіть перші три літери ікса латинкою.

summary
Відповідь

VAR. Заголовок був “VAR’ятство у Манчестері”, оскільки арбітр неодноразового вдавався до послуг відеоасистента.

5. 12 травня 2014 року на прершій сторінці “Спортивки” вийшов заголовок “Такий він”. “Такий” – культовий фантастичний фільм, а ним того сезону був “Шахтар”. Напишіть два слова, які розпочинаються на одну і ту ж літеру, які ми замінили на “Такий він”.

summary
Відповідь

Чужий чемпіон. “Чужий” – культовий фантастичний фільм. “Шахтар” 2014-го став чемпіоном, хоч йому довелося грати домашні матчі на чужих полях.

6. На початку 2020-го у “Спортивці” вийшов заголовок “Зінченко: енний такий?”. Оскільки на фото він стоїть зі своєю коханою, можна подумати, що йдеться про його негаразди в особистому житті. Насправді ж заголовок про можливі проблеми в «Манчестер Сіті», яких він, як бачимо, на щастя, уникнув. Назвіть енний такий сталим висловом, використовуючи числівник.

summary
Відповідь

Третій зайвий. “Манчестер Сіті” тоді купив був третього лівого захисника.

7. Цей заголовок вийшов після поразки хокейної збірної на чемпіонаті світу 2007-го року. Ця поразка означала, що Україна посіла останнє місце в групі і боротиметься за виживання в міні-турнірі (до речі, у ньому вона теж посіла останнє місце і вилетіла з дивізіону А). Якщо ви згадаєте від якої збірної була ця поразка, то легко зможете процитувати слова сучасного українського класика, які в окультурненому варіанті і були винесені в заголовок.

summary
Відповідь

О, клята Данія! Кінець всім сподіванням? Вирішальною тоді стала поразка від збірної Данії. А про Данію у нас писав Лесь Подерев’янський.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*