• 18.09.2021 00:32

Архів запитань

Тут Ви знайдете запитання, які були раніше у конкурсі “1+1”

1. Після того, як у цього футболіста виявили допінг, у “Спортивці” вийшов заголовок, який ніби напрошувався сам собою, – «Зробили це». Роблять це переважно чоловіки, і найкраще – вранці. Які слова ми замінили на «зробили це»?

summary
Відповідь

Упіймали рибку


2. В одному з березневих номерів “Спортивки” вийшов заголовок “Як він грав футбола”. Насправді його звати не так. Напишіть його справжнє ім’я.

summary
Відповідь

Віталій. Заголовок був “Як Микола грав футбола”, але під Миколою мався на увазі Віталій Миколенко, який трохи начудив у матчі з Фінляндією.


3. Після того як «Карпати» допомогли «Львову» вилетіти з прем’єр-ліги вийшов заголовок Омега «Карпати». Заголовок виявився пророчим – невдовзі «Львів» припинив своє існування. Назвіть омегу двома словами, які починаються на парні приголосні.

summary
Відповідь

Похоронне бюро


4. Після шаленого матчу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» і «Тотнемом» вийшов заголовок “Ікс у Манчестері”. Ікс – слово галицького діалекту, що означає ненормальність, несамовитість, божевілля. Напишіть перші три літери ікса латинкою.

summary
Відповідь

VAR. Заголовок був “VAR’ятство у Манчестері”, оскільки арбітр неодноразового вдавався до послуг відеоасистента.


5. 12 травня 2014 року на прершій сторінці “Спортивки” вийшов заголовок “Такий він”. “Такий” – культовий фантастичний фільм, а ним того сезону був “Шахтар”. Напишіть два слова, які розпочинаються на одну і ту ж літеру, які ми замінили на “Такий він”.

summary
Відповідь

Чужий чемпіон. “Чужий” – культовий фантастичний фільм. “Шахтар” 2014-го став чемпіоном, хоч йому довелося грати домашні матчі на чужих полях.


6. На початку 2020-го у “Спортивці” вийшов заголовок “Зінченко: енний такий?”. Оскільки на фото він стоїть зі своєю коханою, можна подумати, що йдеться про його негаразди в особистому житті. Насправді ж заголовок про можливі проблеми в «Манчестер Сіті», яких він, як бачимо, на щастя, уникнув. Назвіть енний такий сталим висловом, використовуючи числівник.

summary
Відповідь

Третій зайвий. “Манчестер Сіті” тоді купив був третього лівого захисника.


7. Цей заголовок вийшов після поразки хокейної збірної на чемпіонаті світу 2007-го року. Ця поразка означала, що Україна посіла останнє місце в групі і боротиметься за виживання в міні-турнірі (до речі, у ньому вона теж посіла останнє місце і вилетіла з дивізіону А). Якщо ви згадаєте від якої збірної була ця поразка, то легко зможете процитувати слова сучасного українського класика, які в окультурненому варіанті і були винесені в заголовок.

summary
Відповідь

О, клята Данія! Кінець всім сподіванням? Вирішальною тоді стала поразка від збірної Данії. А про Данію у нас писав Лесь Подерев’янський.


8. Після одного з матчів чемпіонату світу 2014-го року, який завершився з позитивним для більшості українських вболівальників результатом, на першій сторінці “Спортивки” вийшов заголовок, у якому був лише один склад, який повторювався 8 разів. Напишіть цей склад.

summary
Відповідь

Ла Матч був Бельгія – Росія, після гола бельгійців коментатор Столярчук проспівав частину знаменитої пісеньки у прямому ефірі.


9. Після чергового титулу «Манчестер Сіті» і розгромної перемоги «Аталанти» над «Лечче» у березні 2020-го вийшов заголовок “Альфи Зіни та Малини”. Альфа – знаменитий фільм 1960-го року, мінус альфа мінус один – відомий фільм 2015-го року. Назвіть альфу.

summary
Відповідь

Чудова сімка Зінченко тоді здобув сьомий титул з “Манчестер Сіті”, Малиновський забив сьомий гол у ворота “Лечче”. “Чудова сімка” – знаменетий фільм 1960-го року, відомий фільм 2015-го – “Мерзенна вісімка”.


10. Заголовок «Гори надають їх» – це про успіх Макса Ферстапена на гірських етапах формули-1. Назвіть їх. (не етапи, а слово, яке було в заголовку).

summary
Відповідь

Крила. Макс Ферстапен виступає за “Ред Бул”, який, як відомо, надає крила.


11. Напередодні фінального матчу чемпіонату світу 2018-го року у «Спортивці» вийшов заголовок, який повністю збігається з назвою відомого роману французького письменника, написаним у середені 19-го століття. Назвіть цей роман.

summary
Відповідь

20 років потому. У 1998 році збірні Франції та Хорватії теж зустрічались на чемпіонаті світу, тоді на стадії півфіналу.


12. «Баварії» пощастило» – заголовок про один з матчів мюнхенського клубу у середині нульових, в якому суперник мав багато моментів, але не зміг їх реалізувати. Слово пощастило – заміна, насправді там було жаргонне слово, три літери якого були виділені капітелями (великими), назвіть ці літери.

summary
Відповідь

КАН. «Баварії» пощастило, тому що у воротах стояв Олівер Кан.


13. Зараз у це важко повірити, але у 2011-му році наїстися футболом можна було й без європейських чемпіонатів. Так в одному з турів в чемпіонаті України зустрічались «Дніпро» з «Металістом», «Динамо» з «Шахтарем», крім того, були ще київське дербі і цікаве протистояння «Карпат» з донецьким «Металургом». Анонс до цього туру вийшов під заголовком «Ікс для фанатів». Однією з основних переваг ікса є порівняно невелика вартість. Назвіть ікс двома словами.

summary
Відповідь

Комплексний обід. Слово “наїстися” у тексті запитання мало бути підказкою.


14. Після одного з матчів «Динамо» восени 2019-го вийшов заголовок “Це «Динамо»”. Три літери у ньому були виділені іншим кольором. Назвіть ці літери.

summary
Відповідь

Дно. У “Динамо” тоді була серія невдач.


15. “У них є інструкції, у нас – цілі, у них – об’єктивність, у нас – пристрасть. Так, він переміг мене, але не зміг насолодитися своєю перемогою”, – сказав він після поразки у 1997-му році. Назвіть його.

summary
Відповідь

Ґарі Каспаров після своєї поразки комп’ютеру Deep Blue.


16. “Він замість Севі”. Такий заголовок вийшов після однієї з тренерських рокіровок. Він – це також австралійська міфічна істота. Назвіть команду, яку він зараз тренує.

summary
Відповідь

“Дніпро-1”. Йшлося про Іґора Йовічевіча.


17. “Коли замість голови Ікс” – такий заголовок вийшов у газеті “Спортпанорама” після одного з невдалих матчів збірної України на початку нульових. Ікс – це прізвище, а також трав’яна рослина, яка є на всіх континентах, окрім Антарктиди. Напишіть Ікс.

summary
Відповідь

Буряк тоді був тренером збірної і чудив із замінами.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*