• 20.05.2024 06:13

Українського футболіста забрали ТЦК: він не виходить на зв’язок

8 Тра 2024, 7:30 ,

25-річний футболіст зник після зустрічі з ТЦК.

Першоліговий «Хуст» повідомив у своєму офіційному інстаґрамі, що захисника команди Миколу Сираша було доставлено до місцевого ТЦК, після чого звʼязок з ним обірвався:

Миколу Сираша – одного з основних гравців «Хуста», сьогодні, 7-го травня, прямо з міського вокзалу забрали працівники ТЦК та доставили до військкомату. На момент затримання футболісту виповнилося 25 років, хоча закон ще не вступив у дію, в славнозвісному Хустському ТЦК свої правила незаконного утримання людей. Звʼязок з футболістом на даний момент відсутній. Подальша доля – невідома.

У нашому місті довгий час не було футболу. Новостворений «Хуст» зміг за 5 років виграти першість Закарпаття, успішно дебютувати в професійному футболі, здобувши право представляти Закарпаття у Першій лізі України, одним з головних напрямків клубу є розвиток дитячого футболу. На сьогодні активно займається 130 дітей різного віку. Клуб існує винятково за рахунок коштів небайдужих меценатів.

Але сьогодні нам приходиться боротися не лише на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК. Чемпіонат України на межі зриву! Команди відмовляються їхати в місто Хуст через дії Хустського ТЦК. Декілька клубів в Україні визнали критично важливими обʼєктами, а їхні гравці відповідно – отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, в яких буде приймати участь 3 клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу може йти мова? Чи можуть працювати українські професійні клуби в таких умовах?

Просимо реагування та підтримки у Голови УАФ Андрія Шевченка, Голови ПФЛ Олександра Каденко, Голови обласної військової адміністрації Віктора Микити, Голови ЗАФ Івана Дурана та всіх небайдужих щодо даної ситуації. Зовнішній ворог прагне знищити нас, нашу мову, культуру, спорт. Допоможіть врятувати український футбол», – йдеться у заяві закарпатського клубу, який попросив про розголос цієї ситуації, – йдеться у заяві клубу.

Наразі «Хуст» посідає 6-те місце у турнірній системі групи «вибування» першої ліги.

Сираш є вихованцем «Зірки». Поточний сезон розпочав у складі «Чернігова», а взимку перебрався до «Хуста».

0
Один коментар до “Українського футболіста забрали ТЦК: він не виходить на зв’язок”

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*