• 20.05.2024 00:01

Правила

Кожен користувач сайту повинен дотримуватись законодавства України.

У коментарях, у чаті та на форумі – не ображати інших учасників та не матюкатись.

Заборонено створювати більше одного акаунту.

Адміністрація сайту має право видалити будь-який коментар чи будь-якого користувача без пояснення причин.

За рекламні оголошення відповідальність несе рекламодавець.

Бали, очки, кредити, монети

За активність на сайті (коментарі, перегляд сторінок, щоденне відвідування тощо) користувачі здобуватимуть бали та очки, які в особтстому кабінеті можна обміняти відповідно на кредити та монети. Кредити можна обміняти на передплату газети “Спортивка” (50 кредитів – передплата на 1 місяць, 100 кредитів – на 3 місяці). У майбутньому плануємо додати можливість обмінювати кредити на спортивну атрибутику, квитки на змагання тощо.

Монети можна обміняти на криптовалюту doge (1 монета = 1 doge, відкрити гаманець doge можна легко тут, а обміняти doge на приват24 тут) або на гривні (1 монета = 5 гривень). Мінімум для виводу – 50 монет.

Для запобігання накручувань та додавання безглуздих коментарів, кожен користувач повинен підтримувати позитивний рейтинг оцінювання (відображається в особистому кабінеті над написом “Оцінка”, має бути не гірше за мінус 50), щоб мати можливість обмінювати свої кредити та монети. Рейтинг оцінювання залежить від того, як оцінюють ваші коментарі інші користувачі сайту. Замовити обмін кредитів або монет можна на сторінці “Напишіть нам”.

Тож писати коментарі просто задля збільшення балів не радимо – швидше за все отримаєте зворотній ефект. Пишіть тоді, коли справді маєте, що сказати. Бали також нараховуються за відвідування певних сторінок та дописів на сайті, але сталого алгоритму немає. Сьогодні за відвідування певної сторінки ви можете отримати 1 бал кожної години, завтра – 1 бал за день, а післязавтра – взагалі нічого.

Окрім того, очки, кредити та монети можна здобувати у конкурсах прогнозистів та у рубриці “Вікторини”, а також підвищуючи свій рівень на сайті (для цього виконуйте завдання, які знайдете в особистому кабінеті).

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*