• 18.07.2024 01:37

Як вигравати у букмекерів

На цій сторінці публікуватимемо поради, які вам допоможуть краще грати у букмекерських конторах.


1. Чи можна стабільно вигравати у букмекерських конторах?

Чарівного способу немає. Якщо ви десь зустрінете в інтернеті або серед знайомих псевдоексперта, який стверджуватиме, що, наприклад, коефіцієнт 1.01 завжди сходиться чи гол ногою забивають значно частіше, ніж по-іншому, а контори нібито такі тупі, що дають на це завищений коефіцієнт – все це маячня і неправда.
Вигравати у букмекерів можна, але для цього потрібно зважено підходити до кожної ставки. Звичайно, можна ставити постійно на коефіцієнт 1.01 і бути в плюсах. Але якщо ви це будете робити на кожен матч, бездумно – на сто відсотків будете у програші. Взагалі, контори люблять, коли люди ставлять на малий коефіцієнт, тому що виграють вони небагато, а от програші бувають солідними. Так що низькими коефіцієнтами не радимо захоплюватись. Хіба що ви на всі 100 відсотків (без тіні найменшого сумніву) впевнені у своїй ставці, тоді можна робити ставку на будь-який коефіцієнт, як в експресі (системі), так і окремо.


2. Як не програти все

Ігроманія насправді дуже небезпечна. Прикладів, коли на автоматах люди зливали все, – безліч. Здавалося, що ставки у букмекерських конторах – це зовсім інше, тут ви більше керуєте процесом. Але, загалом, проблема та ж сама – неможливість вчасно зупинитись. Коли виграєте, здається, що Ви круто петраєте у цих змаганнях, і то “був вєрняк з вєрняків”. Коли програєте – мовляв, не пощастило, зате пощастить наступного разу. У підсумку люди починають бездумно ставити на всі події поспіль, і, звичайно ж, програють.

Пам’ятайте: якщо хочете виграти, ставте лише на ті події, у яких хоча б трохи впевнені. Мантра “зловив удачу за хвіст”, або “не пощастило зараз – точно пощастить наступного разу” не спрацює. Особливо небезпечне бажання відігратись, саме завдяки йому можна програти абсолютно все. Тож краще встановіть собі максимальний ліміт, який можете витратити на ставки (на місяць чи на тиждень), і за жодних обставин не перевищуйте його. Особливо небезпечно підвищувати ставки.


3. Підвищувати ставки – погана ідея

На теренах інтернету ви можете натрапити на рекламу секретної тактики, яка дозволить “завжди перемагати у букмекерських конторах і в казино”. Звичайно ж, це звичайна брехня і маніпуляція, щоб заманити вас і обібрати до нитки.

Йдеться про так звану систему Мартінґейла, коли в разі програшу ви підвищуєте наступну ставку удвічі (або більше). На перший погляд, така система справді здається безпрограшною. Але є одна суттєва проблема – ви не можете нескінченно підвищувати ставку. Уже 10-а підвищена удвічі ставка буде в 1024 рази більше за початкову і може перевищувати максимально допустиму у букмекерській конторі (не кажучи про те, що у вас можуть закінчитися гроші). При цьому виграш буде мінімальний (ви лише повертаєте те, що поставили перед цим), а програти можете шалені суми.

Автор цього допису на початку нульових сам бавився у подібну систему: в системі було 15 кроків, а коефіцієнт повинен був бути не менше трьох. Вигравши близько 600 гривень, потім програв 1000. Система себе не виправдала).

Тож затямте основне – гарантованого простого способу вигравати у букмекерській конторі немає. Ні спортивного (на кшталт завжди ставити на “Барселону”), ні тим паче математичного. Але вигравати можна.


4. Насправді ви граєте не проти контори

Так, гроші ви перераховуєте букмекерам, і якщо виграєте – вони перераховують вам. Але насправді ваш суперник не контора – а інші люди, які грають у цій же букмекерській конторі. Остання виступає лише посередником, забираючи собі 5-10 відсотків.

Наприклад, тенісний матч абсолютно рівних суперників. Контора виставляє коефіцієнти 1.85 – 1.85 (7.5% – прибуток контори). Якщо кількість грошей, які поставлять на кожного тенісиста, буде приблизно однаковою, контора отримає 7.5% із загальної суми, поставленої на це матч. Якщо ж на одного поставлять трошки більше – то тут вже прибуток контори залежатиме від того, хто саме переможе, але у будь-якому разі контора буде в плюсах. У гіршому (для контори) випадку – це буде 5-6 відсотків, у кращому – 9-10. А якщо раптом всі будуть ставити на одного тенісиста (або певна кількість людей ставитиме на нього великі суми)? У такому разі контора змінює коефіцієнти так, щоб сума виплат була приблизно однаковою, незалежно від того, хто виграє матч. В разі аномально великих ставок може взагалі скасувати приймання ставок на цей поєдинок.

Це ж саме стосується поєдинків фаворитів з аутсайдерами. Тут трошки важча математика, але принцип той самий – контора так вибудовує ставки, щоб сума виплат була приблизно однаковою. Просто в разі перемоги фаворита велика кількість людей отримає невеличкі виплати, а якщо переможе аутсайдер – виплати будуть значно більшими, але їх отримає і значно менше людей. А контора завжди (чи майже завжди, трапляється всіляке) буде в плюсах на свої 6-9 процентів.

Тож вашим суперником у ставках є не букмекери, а ті люди, які роблять інший вибір. А в них можна вигравати і бути в плюсах, навіть попри те, що певний відсоток доведеться віддати конторі.


5. Ставки LIVE: випередити контору реально, але є нюанси

Навіть найкрутіші контори не можуть відіслати свого працівника на кожне змагання, при цьому пропонують користувачам ставки в режимі реального часу. Як правило, про перебіг матчу лайвіста (працівник контори, який ставить рахунок і коригує коефіцієнт) сповіщає хтось телефоном або він дивиться телетрансляцію. Особливо у другому випадку є шанс його випередити, адже будь-яка телетрансляція йде з кількасекундним запізненням. Ви в цей час маєте перебувати безпосередньо на місці події і все вже налаштувати так, що достатньо одного доторка пальця, аби зробити ставку.

Звичайно, не все так легко. Контори передбачили затримку ставок LIVE якраз на тих кілька секунд. Але лайвісти – живі люди, можуть запізно відреагувати, помилитися. Тож випередити їх цілком реально. Та не спішіть будувати піщані замки. Як тільки контора побачить, що ви стабільно виграєте на ставках LIVE, для вас цю затримку у кілька секунд збільшать, і випередити лайвіста вже стане практично нереально. І це ще не найгірший варіант – деякі контори можуть заблокувати ваш рахунок і всі гроші на ньому. Тож використовувати його треба дуже обережно, адже насправді він є дещо шахрайським щодо контори.

Але в будь-якому разі перебування безпосередньо на місці події дає вам переваги. Наприклад, робити ставку не після гола, а під час небезпечної атаки. Або ставити не безпосередньо на подію, яка відбулася, а наближену. Наприклад, у матчі забивають перший гол – а ви, вже знаючи це, ставите на тотал більше півтора. При цьому коефіцієнт ще доволі високий, адже контора не знає про перший гол, і юридично ви не зробили ставку на подію, яка вже відбулася, тож теоретично контора не зможе до вас придертися (але на практиці може). Тут, звичайно, нема гарантії, що заб’ють другий гол, але ваші шанси суттєво збільшуються. Практично у кожному виді спорту є свої нюанси, і кілька секунд переваги можна неабияк використати на свою користь.

Але зловживати такими ставками не варто. Контори відстежують тих, хто їх обігрує, і можуть чинити будь-які перешкоди. Тож радимо, по-перше, дуже великі суми не ставити, а по-друге, робити такі ставки у якомога більшій кількості букмекерських контор.


6. Чи варто шукати “вилки”?

“Вилка” – це коли ви робите дві ставки у двох конторах, і в сумі (як би не завершилася спортивна подія) виходите в плюс. Наприклад, одна контора дає коефіцієнт 2.05 на перемогу першої команди, інша – 2.05 на перемогу другої (у видах спорту без нічиї). Поставивши гроші там і там, ви гарантовано будете в плюсі. Не обов’язково два коефіцієнти мають бути більше 2. Правильна ставка на фаворита в одній конторі з коефіцієнтом 1.15 і на аутсайдера з цієї ж пари з коефіцієнтом 12 в іншій так само принесе вам гарантований прибуток. Наприклад, Ви ставите 1000 грн на 1.15 і 100 грн на 12. Якщо перемагає фаворит, Ваш виграш складає 1150-1000-100=50 грн., якщо аутсайдер – 1200-1000-100=100 грн. Але, як завжди, є нюанси…

По-перше, такі випадки трапляються вкрай рідко, оскільки контори цуплять коефіцієнти одна в одної, точніше менш потужні букмекери користуються коефіцієнтами ґрандів. По-друге, щоб виграш був відчутний, треба ставити дуже значні суми, а тут є небезпека, що контора може зробити повернення ставки (якщо коефіцієнт виставлений помилково), і тоді ви можете втратити великі гроші.

Тож витрачати свій час суто для пошуку “вилок” ми Вам не радимо. Але порівнювати коефіцієнти різних букмекерів ніколи не зашкодить. Звичайно, краще ставити у тій конторі, яка пропонує більший коефіцієнт (якщо нема різних підводних каменів з виводом грошей). Навіть різниця в коефіцієнті у кілька сотих дасть суттєвий приріст за велику кількість ставок. Середня маржа контори складає 7.5% – тобто це відсоток переваги контори над Вами. Завдяки пошуку хороших коефіцієнтів, Ви можете зменшити цей відсоток до 4-5%, що вже не є зле. Так, контора все ще має перевагу, але суто матиматичну. Якщо бездумно ставити на все поспіль – то Ви програєте. Але ж Ви можете ставити тільки на ті події, які забажаєте – і це вже Ваша перевага. Як нею скористатись – розповімо у наступних розділах…


Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*