• 03.05.2024 12:51

Ледь не програли: нічия для Миколенка у матчі з «Ньюкаслом»

Українець повернувся на полі після хвороби.

Пропустивши останній матч «Евертона» через простуду, український захисник Віталій Миколенко відновився до наступної гри з «Ньюкаслом» і вийшов у стартовому складі своєї команди.

Щоправда, поєдинок розпочався до команди Шона Дайча невдало, оскільки вже на 15-ій хвилині «сороки» відкрили лік голам: Ісак здійснив сольний прохід і самотужки вколотив м’яч у ворота Пікфорда.

Далі в господарів було значно більше моментів для того, аби збільшити перевагу, ніж в гостей відновити паритет. На 58-ій хвилині команда Еді Гау навіть забила вдруге, однак гол Бьорна скасували через положення поза грою.

За логікою, «Евертон» мав цю гру програти. Однак в матчах англійської прем’єр-ліга не завжди потрібно шукати логіку. Наприкінці зустрічі гості заробили пенальті, яку успішно реалізував Калверт-Льюїн та вирвав для своєї команди нічию – 1:1. Миколенко, до слова, відіграв від свистка до свистка.