Подальше існування луганського клубу перебуває під питанням.
![](https://sportyvka.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/zorja-1024x558.jpg)
Голова Асоціації футболістів України Олег Печорний розповів про проблеми, які виникли на стадії погашення «Зорею» заборгованостей перед гравцями. За його словами, луганський клуб може припинити існування:
За моєю інформацією, з футболістами «Зорі» ніхто не буде розраховуватися. В податковій готується перевірка, на новий сезон «Зорі» може вже не бути. Луганський клуб може припинити існування, як «Львів», на який є купа заведених кримінальних справ. Щодо преміальних, то це все балачки. В контрактах вони не прописані. Все це було на словах президента клубу Євгена Геллера – його обіцянки.
Зарплати «Зоря» платить, але всі футболісти є ФОПами, що просто нонсенс. В них немає страховок. Наразі гравцям наобіцяли різного, щоб вони спокійно дограли чемпіонат, а далі їх чекає доля гравців «Львова», – розповів Печорний.
Раніше деякі гравці «Зорі» бойкотували матч з «Динамо» у зв’язку з невиплатами премій.
Сумна доля зорі .