• 03.05.2024 14:41

Успіх Забарного в АПЛ: є третя перемога поспіль

Наш співвітчизник провів ще одну гру на теренах Англії.

Український оборонець Ілля Забарний, якого сміливо можна назвати одним з ключових гравців команди, провів чергову гру в англійській першості. Цього разу наш співвітчизник вийшов у старті на поєдинок проти «Кристал Пелас».

«Вишні» грали значно активніше, проте не могли відібрати ключик до оборони «орлів». Натомість гості з Лондона діяли 2-им номером і наприкінці 1-го тайму навіть забили зусиллями Езе, однак взяття воріт не зарахували у зв’язку з офсайдом.

По перерві команди довго не могли забити і лишень на 79-ій хвилині м’яч вперше опинився у сітці за правилами: Семеніо віддав, а Клюйверт відзначився точним ударом. «Кристал Пелас» відігратися не зумів, тож у підсумку Забарний та компанія здобули мінімальну перемогу – 1:0.