• 19.05.2024 02:16

Наші в АПЛ: поразка Забарного, перемога Ярмолюка

Українці співвітчизники провели чергові поєдинки в АПЛ.

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний цього тижня зіграв проти «Фулема». Наш співвітчизник учергове вийшов у стартовому складі у матчі англійської першості й провів на полі всі 90 хвилин.

На жаль, «вишні» зазнали поразки. Ще до перерви господарі забили двічі зусиллями Декордови-Ріда та Муніза. На 50-ій хвилині Сенесі забив у ворота лондонців та відіграв один м’яч, проти надалі вищезгаданий Муніз оформив дубль і поставив масну крапку в поєдинку – 3:1.

Інший українець, хавбек «Брентфорда» Єгор Ярмолюк, теж зіграв чергову гру на теренах Англії. Він з’явився на полі на 69-ій хвилині поєдинку проти «Вулвергемптона» і впродовж понад 20-ти хвилин віддав передгольову передачу й допоміг своїй команді втримати переможний результат – 2:0 на користь «бджіл».