• 16.05.2024 18:01

Сьома поспіль перемога для Трубіна

14 Січ 2024, 23:39 , ,

Українець та його одноклубники здобули вольовий тріумф.

Український голкіпер Анатолій Трубін вже впродовж кількох місяців залізно є основним стражем воріт «орлів». Поєдинок португальської першості проти «Ріу Аве» винятком не став – наш співвітчизник звично вийшов в основі.

Початок матчу склався для Трубіна та компанії невдало. Вже на 9-й хвилині гості вийшли вперед завдяки точному удару від Ґуґи. Відверто кажучи, Анатолій шансів особливо не мав, адже оборонці зіграли вкрай невдало та дозволили супернику його буквально розстріляти.

Попри такий жахливий старт, лісабонці все-таки вийшли «сухими із води». Ще до перерви Ді Марія забив гол і зрівняв рахунок, а в 2-му таймі Антоніу Сілва, Маркуш Леонарду та Жоау Маріу своїми м’ячами добили «Ріу Аве» та принесли «Бенфіці» розгромну перемогу – 4:1.

Відзначимо, що після 17-ти турів команда українського воротаря перебуває на 2-й сходинці, маючи в своєму активі 42 залікові бали. Відставанні від сусіда за містом – принципового суперника «Спортінґа» – складає всього 1 заліковий бал…