• 05.05.2024 06:29

Лунін проти «Наполі» у ЛЧ: двічі пропустив, але перемогли

Наш співвітчизник провів ще одну гру за мадридців.

Український голкіпер «Реала» Андрій Лунін за відсутності Тібо Куртуа та Кепи Арісабалаґи знову з’явився у основу складі мадридської команди, цього разу на гру Ліги чемпіонів проти «Наполі».

Поєдинок розпочався для нашого земляка невдало, адже вже на 9-й хвилині він пропустив гол: Ді Лоренцо навісив у штрафний майданчик на Сімеоне, а Джовані розписався у воротах українця – 0:1. Однак вже за 2 хвилині «вершкові» відновили паритет, коли Родріґу ефектно пробив у праву дев’ятку – 1:1. А на 22-й хвилині Белінґем, замкнувши простріл від Алаби, взагалі вивів господарів уперед – 2:1.

На жаль, на старті 2-го тайму Лунін знову пропустив: Анґіса вдало зіграв на добиванні в карній зоні та впевнено пробив повз українського стража воріт – 2:2. Надалі нічийний рахунок тримався на табло майже до самої кінцівки гри, проте на 84-й хвилині молодий Пас успішно реалізував свій момент, а в компенсованйи час Хоселу поставив крапку – 4:2.