• 03.05.2024 02:52

«Галичанка» знову програла в Польщі

У матчі 3-го туру польської гандбольної суперлізі львівська «Галичанка» програла «Заґлембє» – 27:41

У 1-му таймі чемпіон Польщі практично відразу заволодів ініціативою. Українки спробували переламати хід поєдинку, але суперниці втримали комфортну перевагу. На перерву команди пішли з гандикапом в +5 на користь полячок.

У 2-му таймі гандболістки «Заґлембє» збільшили перевагу та довели матч до перемоги.

У львівської команди голами відзначалися Маркевич і Дмитришин (по 6), Коновалова (5), Голінська (3), Мелекесцева та Прокоп’як (по 2), Мартинюк, Сорокіна та Дяченко (по 1-му).

Найкращою гравчинею в «Галичанці» визнали Марину Коновалову.

Турнірна таблиця польської суперліги зараз має такий вигляд.

Наступний матч українська команда зіграє у Марках 11-го жовтня з місцевим «Урбісом Ґнєзно».

Нагадаємо, що в 1-му матчі чемпіонату Польщі львів’янки з рахунком 32:29 перемогли «Млини Стоїслав» з Кошаліна.

Далі «галичанки» поступилися багаторазовому чемпіону Польщі «МКС» (Люблін) – 23:31.