• 09.05.2024 12:34

«Галичанка» виграла в Польщі

10 Вер 2022, 23:39 ,

Жіноча гандбольна команда «Галичанка» (Львів) провели 1-ий матч у чемпіонаті Польщі

Львів’янки з рахунком 32:29 перемогли команду «Млини Стоїслав» з Кошаліна.

Гра минула у впертій боротьбі. 1-ий тайм суперники завершили з рахунком 16:16. Але після перерви львівські гандболістки таки перетиснули опоненток із польського колективу.

Найкращою гравчинею матчу визнали Діану Дмитришин – у її активі 12 голів. Інші результативні атаки львівської команди завершували: Мартинюк (6), Коновалова (5), Маркевич (4), Мелекесцева (2), Прокоп’як, Голінська, Козак (по 1-му).

Цього сезону незмінні чемпіонки останніх років – гандболістки львівської «Галичанки» – виступають у польській суперлізі. Як відомо, в Україні їм рівних немає вже впродовж тривалого періоду.

Нагадаємо, що флагман українського чоловічого гандболу – «Мотор» (Запоріжжя) – цього сезону теж виступає за кордоном, і 2-ій німецькій бундеслізі.