• 06.05.2024 10:56

Черговий суперкубок Німеччини для «Баварії»

31 Лип 2022, 1:18 ,

Мюнхенська команда здобула ще один трофей.

«Баварія», яка залишилась без свого найкращого гравця та лідера команди Роберта Лєвандовскі, виграла черговий трофей на внутрішній арені. Мюнхенці переграли «Ляйпциґ» у поєдинку за суперкубок Німеччини.

Ще до перерви підопічні Юліана Наґельсмана забили тричі – відзначилися Мусіала, Мане та Павар. Втім, навіть попри таку перевагу в рухунку, 2-й тайм та кінцівка зустрічі зокрема були дуже напруженими для прихильників німецького чемпіона.

Футболісти «Ляйпциґа» змогли повернути інтригу в гру і завдяки голам Халстенберґа, Нкунку та Ольмо на 90-й хвилині рахунок був 3:4 (за «Баварію» відзначився Ґнабрі). Проте, мюнхенці не лише змогли втримати переможний результат, а ще й поставити масну крапку, адже на 90+8-й хвилині Сане остаточно приніс своїй команді перемогу.

Як наслідок, 5:3 – звитяга «Баварії» в ефектному поєдинку за суперкубок Німеччини.

«Ляйпциґ» – «Баварія» – 3:5

Голи: Халстенберґ, 59; Нкунку, 77 (пен); Ольмо, 89 – Мусіала, 14; Мане, 31; Павар, 45; Гнабрі, 66; Сане, 90+8