• 03.05.2024 07:10

«Ліверпуль» – володар суперкубка Англії

Підопічні Юрґена Клопа виграли ще один трофей.

Чекати 1-го забитого м’яча в матчі вболівальникам довго не довелося, адже вже на 21-й хвилині рахунок в зустрічі відкрив Александер-Арнольд. До слова, мінімальна перевага «мерсисайдців» протрималася аж до заключної 20-хвилинки.

Проте, на 70-й хвилині поєдинку Альварес, забивши свій дебютний м’яч за «Манчестер Сіті», зрівняв рахунок та повернув інтригу в гру. Здавалося, що основного часу гри не вистачить для визначення володаря суперкубка Англії, однак гравці «Ліверпуля» були іншої думки.

За 7 хвилин до завершення регламентованого часу матчу «червоні» отримали право на пробиття пенальті, який успішно реалізував Салах. А вже перед самим фінальним свистком перевагу ліверпульців збільшив Нуньєс, який остаточно приніс своїй команді трофей – 3:1.

«Ліверпуль» – «Манчестер Сіті» – 3:1

Гол: Александер-Арнольд, 21; Салах, 83 (пенальті); Нуньєс, 90+4 – Альварес, 70