• 09.05.2024 14:23

Бойова нічия «Шахтаря» та «Утрехта»

30 Лип 2022, 21:01 ,

Команди обмінялися однаковою кількістю точних ударів.

Після поразки в поєдинку з чемпіоном Нідерландів «Аяксом» (1:3) донецький «Шахтар» провів ще один матч з тамтешньою командою. Цього разу підопічним Іґора Йовічевіча протистояв у товариській зустрічі «Утрехт», який, попри свій статус скромної команди, дай бій нашим співвітчизникам.

Вже на старті гри рахунок відкрили господарі: на 7-й хвилині поєдинку воротах Трубіна розписався Редан. Проте, «гірники» відповіли не менш ударно, відзначившись одразу двічі – забиті м’ячі Бондаренка та Криськіва взагалі вивели донецьку команду вперед.

Хай там як, втримати потрібний результат «Шахтар» не зумів. На 66-й хвилині м’яч вдруге опинився у воротах українського колективу, а залетів він ще й від гравця донеччан – у власних воротах розписався Кривцов.

Як наслідок, надалі команди грали менш гостро, тож більше голів не забивали. Таким чином, фінальний свисток головного арбітра зустрічі ознаменував результативну нічию – 2:2 між «Утрехтом» та «Шахтарем».