• 29.04.2024 17:33

Україна їде на мундіаль, Швейцарія – ні

Збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії у чвертьфіналі відбору на чемпіонат світу 2021-го року, кваліфікувавшись таким чином до фінальної частини мундіалю.

Відбір до ЧС-2021. 1/4 фіналу

Швейцарія – Україна – 5:6

Голи: Борер, 5; Станковіч, 10, 26; Годель, 24; Еліот, 33 – Заворотний, 4; Щериця, 4, 18, 28; Войтенко, 9, 19

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І.Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький

У цій зустрічі визначали володаря 1-єї з 4-ох перепусток до фіналу чемпіонату світу. У 1-му таймі, який став найрезультативнішим у зустрічі, голи Заворотного, Щериці й Войтенка забезпечили нашій команді перевагу в 1 м’яч. У 2-ій 12-хвилинці наші футболісти збільшили рахунок на свою користь до 2-ох голів завдяки зусиллям Щериці та Войтенка, які оформили дублі. У 3-му періоді швейцарці впритул наблизилися до українців, однак Щериця забив свій 3-ій м’яч у цьому протистоянні, який фактично став визначальним, незважаючи на гол у відповідь Еліота. 6:5 – перемога України.

Отже, наша збірна забезпечила собі путівку до фінальної частини ЧС-2021, а в півфіналі відбору вона зустрінеться з переможцем пари Португалія – Азербайджан.