• 29.04.2024 17:49

На португальському пляжі наче вдома

18 Чер 2021, 16:34 ,

Збірна України з пляжного футболу у відбірковому турнірі до суперфіналу євроліги-2021 у португальському Назаре здобула 2-гу перемогу поспіль.

Підопічні Миколи Костенка після вчорашньої звитяги в поєдинку з Німеччиною сьогодні зустрічалися з Азербайджаном.

Уже на 5-ій хвилині Олег Зборовський ударом бісіклетою вивів “синьо-жовтих” уперед, однак за хвилину до завершення першого періоду Орхан Маммадов зрівняв рахунок.

Друга 12-хвилинка розпочалася для нашої команди невдало. Сабір Аллахгулієв замкнув дальню штангу, й Азербайджан вийшов уперед, а ще за 5 хвилин він же оформив дубль.

У 3-му періоді настала черга Дмитра Войтенка, який спочатку скоротив відставання українців, а потім перевів гру в овертайм – 3:3. Додаткова 3-хвилинка пройшла без забитих м’ячів і справа дійшла до пробиття пенальті.

Наші футболісти їх виконали бездоганно. Дмитро Медвідь, Максим Войток, Іван Глуцький, Андрій Пашко та Юрій Щериця пробили влучно, а от азербайджанці одного разу влучили у стійку – 5:4.

Після 2-ох турів збірна України має 3 очки й посідає 2-ге місце у групі “А”. У другому сьогоднішньому матчі в нашій четвірці зустрінуться збірні Португалії та Німеччини.