• 20.05.2024 06:59

Рашист у «Волині»: каже, що його ображали на Заході України

14 Тра 2024, 17:00 ,

Футболіст-зрадник висловився про період виступів за луцьку команду.

23-річний півзахисник-зрадник Артур Мурза, який у березні цього року з’явився у таборі клубу «Муром» із другої ліги рф, розповів рашистським медіа про те, що його «ображали» на Заході України під час виступів за «Волинь»:

До переходу в дорослий футбол мене в політику не вплутували – можна було спокійно грати і не торкатися цього. З мовою теж не було жодних складнощів: я розмовляв російською мовою, з якою виріс і виховувався. А ось після переходу у дорослий футбол став відчувати упереджене ставлення до себе, особливо на Західній Україні, – сказав зрадник.

Також Мурза додав, що йому довелося «адаптуватися» до того, що тренувальний процес у «Волині» проводився українською мовою. При цьому він пишається, що все одно «не приховував свою позицію та продовжував розмовляти російською»:

Я грав у «Волині» із Луцька. Там могли на тренуванні у стику звалити, а потім добити словесно: «У своєму Донецьку так падатимеш!». Плюс тренувальний процес був повністю українською, тому доводилося трохи адаптуватися. У всіх інтерв’ю говорив лише російською, хоча у пріоритеті у «Волині» завжди була українська. Намагалися зробити так, щоб усі говорили мовою. Але я продовжував говорити російською і не приховував своєї позиції, – висловився Мурза.

Раніше стало відомо, що зрадник Мурза висловив бажання грати збірну росії.

0

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*