• 05.05.2024 05:08

Вперше за 3 матчі: Забарний та його команда здобули перемогу

Колектив україснького оборонця тріумфував на виїзді.

«Борнмут» цього туру чемпіонату Англії завітав у гості до «Вулвергемптона», а український захисник Ілля Забарний вже вкотре вийшов на поле з 1-их хвилин й відіграв увесь поєдинок.

У 1-му таймі команди довго не могли забити, аж поки за 8 хвилин до перерви це не зробили «вишні». На 37-ій хвилині Семеньйо опинився на чудовій ударній позиції та вивів свою команду вперед – 0:1.

По перерві «вовки» всіляко намагалися відігратися. Команда Ґарі О’Ніла навіть змогла вколотити м’яч у ворота суперника, однак взяття воріт від Хі Чхан Хвана після перегляду ВАР скасували. На 79-ій хвилині «Борнмут» ще й залишився у меншості – пряму червону картку отримав Керкез. А вже у компенсований час, на 90+9-ій, той самий Кілмен, який свого часу хотів грати за збірну України відзначився голом, який у підсумку теж скасували через офсайд.

Хай там як, Забарний та компанія змогли надійно відіграти в обороні, тому втримали мінімальну перевагу й у підсумку вперше за 3 поєдинки здобули перемогу.