• 08.05.2024 16:46

Поразка у серії пенальті: Трубін вилетів з Ліги Європи

Команда українського кіпера зазнала поразки у футбольній лотереї.

«Бенфіка» Анатолія Трубіна завітала у гості до «Марселя» для матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи. Український воротар «орлів» вийшов у стартовому складі своєї команди.

Голів у поєдинку не було до 79-ої хвилини, коли поміж ніг Трубіну забив Мумбанья. Основний час завершився перемогою французів 1:0 і, враховуючи, що в 1-ій грі 2:1 тріумфували з рахунком 2:1 португальці, матч перейшов у екстратайм. За додаткові 30 хвилин м’ячів не забивали, тож долю путівку до півфіналу визначила серія пенальті.

Хай там як, повторити успіх Луніна Трубіну не вдалося. У серії пенальті він не відбив жодного удару від суперників, а його партнера Ді Марія та Антоніу Сілва схибили з позначки. Як наслідок, 2:4 – «Бенфіка» програла за 11-метровими ударами та вилетіла з Ліга Європи.