• 02.05.2024 10:46

«Шахтар» вирвав непросту перемогу над «Зорею»

18 Кві 2024, 17:26 ,

Донеччани виявилися сильнішими за луганців.

«Зоря» приймала «Шахтар» у перенесеному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу.

На 30-ій хвилині донеччани вийшли вперед – голом відзначився Сікан. За мінімальної переваги «гірників» команди в підсумку і пішли на перерву.

У 2-му таймі команді Маріно Пушича мало б стати легше, адже на 57-ій хвилині Джордан отримав червону картку і залишив луганців у меншості. Проте навіть вдесятьох «Зоря» змогла зрівняти – на 73-ій хвилині забив Кирюханцев.

Хай там як, «Шахтар» все ж зміг вирвати перемогу. На 87-ій хвилині внаслідок чудової комбінації Бондаренко завдав влучного удару з-за меж штрафного майданчика, а вже у компенсований час забив ще й Невертон, який встановив остаточний результат гри – 3:1 на користь донеччан.