• 02.05.2024 16:16

Без Зінченка: «Арсенал» програв «Баварії» та вилетів з ЛЧ

Англійський колектив залишив єврокубковий турнір.

«Баварія» приймала «Арсенал» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Український захисник гостей Олександр Зінченко, зважаючи на його останні не надто успішні виступи, почав гру на лаві запасних.

Протягом 1-го тайму команди голів на забивали. А ось вже по перерві німці, які володіли ініціативою, змогли вийти вперед – на 63-ій хвилині влучним ударом головою забив Кіміх. Лондонці хоч і намагалися якось відігратися, але нічого путнього біля воріт Ноєра так і не створили. А наш Зінченко, до слова, на полі так і не з’явився.

Як наслідок, «Баварія» перемогла з рахунком 1:0 у рідних стінах. А враховуючи те, що 1-ша зустріч між цими командами завершився нічиєю 2:2, до півфіналу Ліги чемпіонів вийшла саме команда з Мюнхена.