• 30.04.2024 13:36

Лунін пропустив 3 голи, але «Реал» не програв «МанСіті» у ЛЧ

Іспанці та англійці розійшлися миром.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін, як і прогнозувалося задовго до гри, вийшов у стартовому складі мадридців на матч чвертьфіналу фіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті».

Вже на 2-ій хвилині наш співвітчизник пропустив, при цьому саме він найбільше винен у цьому. Англійці заробили штрафний удар із не надто ударної позиції, а наш Лунін чекав він них подачі, проте хитрий Бернарду Сілва виконав удар у кут і застав Андрія зненацька.

Хай там як, «вершкові» швидко відреагували та відповіли одразу двічі. Спершу на 12-ій хвилині рахунок став рівним після автогола Діаша, а вже за 2 хвилини мадридський колектив вийшов уперед завдяки м’ячу Родріґу.

У 2-му таймі було не менш цікаво. На 66-ій хвилині Фоден красиво забив у дев’ятку і зробив рахунок 2:2, а ще за 5 хвилин забив Ґвардіол і манчестерці знову вирвалися вперед. Проте фінальні слово було за Вальверде, який відзначився голом на 79-ій хвилині й встановив остаточний результат.

У підсумку, 3:3 – нічия між «Реалом» та «Манчестер Сіті» у неймовірному поєдинку. Далі все вирішиться в Англії…