• 30.04.2024 18:27

Разом зі Зінченком: «Арсенал» зіграв унічию з «Баварією» у ЛЧ

Англійці та німці сильнішого не виявили.

«Арсенал» приймав «Баварію» у 1-му матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко розпочав поєдинок на лаві для запасних.

Вже на 12-ій хвилині лондонці вийшли вперед – точним ударом відзначився Сака. Однак ще до перерви мюнхенці не лише зрівняли зусиллями Ґнабрі, але й повели в рахунку після гола Кейна з пенальті.

Перед початком 2-го тайму наставник «Арсенала» Мікель Артета вирішив щось змінити і кинув у бій на заключні 45 хвилин нашого Зінченка. Впродовж 2-го тайму англійці домінували і на 76-ій хвилині все ж змогли відновити паритет: Тросард вийшов на ударну позицію та вразив лівий кут.

Зрештою, більше команди забити не змогли, внаслідок чого зіграли внічию з рахунком 2:2. Тепер доля путівки до півфіналу вирішиться у Мюнхені…