• 04.05.2024 12:17

Друга поспіль поразка для Малиновського

Українець та його команда поступилися у рідних стінах.

«Дженоа» Руслана Малиновського у матчі 28-го туру чемпіонату Італії приймала «Монцу». Український півзахисник господарів Руслан Малиновський вчетверте поспіль розпочав гру на лаві запасних.

У 1-му таймі, поки наш співвітчизник не був на полі, «грифони» пропустили двічі – забили Песіна й Дані Мота. Одразу по перерві Малиновський з’явився у грі, і від генуезців пішов камбек. На 51-ій хвилині Ґудмундсон не забив пенальті, але одразу виправив свою помилку й розптсався уже з гри. А ще за кілька хвилин рахунок став рівним, коли точним ударом відзначився Вітінья.

Все йшло до того, що матч завершиться нічиєю. Однак на 80-ій хвилині «Монца» зусиллями Мальдіні-молодшого втретє розписалася у воротах «Дженоа», внаслідок чого вирвала в цьому поєдинку надскладну перемогу – 2:3.