• 29.04.2024 03:16

Українське дербі в АПЛ: Мудрик та Ярмолюк зіграли внічию

Зустріч українців у Англії завершилася миром.

У матчі 27-го туру чемпіонату Англії між собою зустрілися дві команди з українськими представниками – «Брентфорд» Єгора Ярмолюка приймав «Челсі» Михайла Мудрика. Щоправда, обидва наші співвітчизники розпочали гру на лаві для запасних.

На 35-ій хвилині «сині» вийшли вперед: Ґюсто виконав прострільну передачу з флангу, а Джексон замкнув її точним ударом у ворота. По перерві «бджоли» активізувалися і на 50-ій хвилині відновили паритет: Расмусен з меж карної зони пробив поз голкіпера. Ба більше, на 69-ій хвилині господарі навіть повели в рахунку, коли Віса ефектним ударом ножицями відзначився голом.

На 71-ій хвилині в грі з’явився наш Мудрик, замінивши Енцо Фернандеса. І з Михайлом на полі «Челсі» зміг врятуватися від поразки: на 83-ій хвилині Дісасі забив після подачі від Палмера та вирвав для команди Маурісіо Почетіно нічию – 2:2. Вищезгаданий Ярмолюк, до слова, вийшов на 87-ій хвилині.