• 05.05.2024 12:04

Поразка Миколенка та його команди проти «Вест Гема»

Українець та його команда зазнали програшу.

«Евертон» з українським захисником Віталієм Миколенком у стартовому складі вдома зіграв з «Вест Гемом». Впродовж 1-го тайму команди забити не змогли, хоча й «іриски» пробивали пенальті на 45-ій хвилині. Втім переграти Ареоля з позначки форвард ліверпульської команди Бету не зміг – француз вгадав напрям удару й парирував 11-метровий.

Хай там як, у 2-му таймі Бету реабілітувався: забивши після подачі Ґарнера, португальський нападник вивів «Евертон» уперед. Минуло всього 6 хвилин і «молоткарі» зрівняли рахунок: Ворд-Проуз виконав навіс від кутового прапорця, а Зума влучним ударом головою пробив повз Пікфорда.

Все йшло до того, що поєдинок так і завершиться нічиєю. Проте вже у компенсований час Соучек відзначився голом з пасу Кудуса, а ще за мить Альварес поставив у поєдинку масну крапку. У підсумку, 1:3 – поразка Миколенка та його команди.