• 06.05.2024 05:30

Переможне повернення Зінченка до складу «Арсенала»

Українець та його команда здобули переконливу перемогу.

«Арсенал» цього тижня взяв участь у черговому лондонському дербі, прийнявши вдома «Кристал Пелас». Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко не лише повернувся до заявки команди після травми, але й з’явився на полі з перших хвилин і провів увесь матч.

Довго чекати на дебютний гол не довелося: вже на 11-й хвилині Ґабріел після подачі кутового вистрибнув найвище за всіх та відкрив рахунок. Ще до перерви той же бразилець знову був у центрі подій, і знову після стандарту: внаслідок чергової подачі від прапорця Ґабріел пробив головою, а голкіпер Гендерсон відбив м’яч у власні ворота – перевага «Арсенала» стала подвійною.

У 2-му таймі, на 59-й хвилині, господарі взагалі довели рахунок до розгромного: Тросард після стрімкої контратаки опинився на чудовій ударній позиці та без проблем виграв дуель у воротаря. А вже наприкінці поєдинок Мартінелі ще й відзначився швидким дублем, який встановив остаточний результат – 5:0.