• 04.05.2024 10:16

Яремчук зіграв проти «Атлетіка»: не забив, але команда перемогла

Команда українського футболіста взяла гору в рідних стінах.

«Валенсія» цього туру чемпіонату Іспанії приймала на рідній «Местальї» гостей з Більбао – «Атлетік». Український форвард господарів Роман Яремчук розпочав гру на лаві запасних, проте вже на 14-й хвилині вийшов на поле замість травмованого Серхі Каноса.

Впродовж усього 1-го тайму команди не змогла забити. Вже по перерві, на 61-й хвилині, рахунок нарешті змогли відкрити, і зробили це «кажани»: Ґая вправною поперечною передачею знайшов Дуро в штрафному майданчику, а той відзначився голом.

Як виявилося, гол іспанського форварда став у матчі єдиним та приніс «Валенсії» мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Наш Яремчук залишив поле на 83-й хвилині після зворотної заміни та, як вже можна було здогадатися, результативними діями не відзначився.

0
Один коментар до “Яремчук зіграв проти «Атлетіка»: не забив, але команда перемогла”