• 19.05.2024 18:01

Наші в АПЛ: суха перемога Забарного, тайм для Ярмолюка

Наші співвітчизники провели чергові поєдинки в англійській першості.

Український захисник Ілля Забарний та його «Борнмут» завітали у гості до «Кристал Пелас» для матчу чергового туру чемпіонату Англії з футболу. Наш співвітчизник вийшов у основному складі та провів у грі всі 90 хвилин.

У середині 1-го тайму «вишні» вийшли вперед: Сенесі влучно пробив після подачі від кутового прапорця. А вже наприкінці поєдинку, на 91-й хвилині, Мур точним ударом головою поставив крапку і приніс «Борнмуту» перемогу – 2:0.

Тим часом інший українець – півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк – взяв участь в матчі проти «Брайтона». Молодий хавбек розпочав гру з перших хвилин, і з ним на полі «бджоли» відкрили лік голам – на 25-й хвилині з пенальті забив Мбемо. Проте «чайки» ще до перерви зуміли зрівняти рахунок, відповівши голом від Ґроса.

Варто зазначити, що Ярмолюк провів на полі лише один тайм, адже одразу по перерві його замінили. Без Єгора «Брентфорд» пропустив на 52-й хвилині від Хіншелвуда, внаслідок чого програв з рахунком 1:2.