• 13.05.2024 06:53

Три вилучення: «Чорноморець» переміг «Оболонь»

12 Сер 2023, 16:58 ,

Одесити взяли гору над гостями зі столиці.

«Чорноморець» приймав «Оболонь» у рамках 3-го туру чемпіонату України з футболу.

Вже на 15-й хвилині Васильєв завдав точного удару у ворота киян та вивів одеську команду вперед.

На старті 2-го таймі «пивовари» залишилися у меншості – вилучення отримав Карась.

Отримавши чисельну перевагу, на 63-й хвилині «моряки» подвоїли свою перевагу: Єде вдало зіграв на добиванні після сейву Федорівського та впевнено пробив у порожні ворота.

А на 72-й хвилині склади команд стали рівними: Кузик отримав 2-ге попередження і також дочасно залишив поле. Ба більше, на 79-й хвилині червону картку за фол останньої надії отримав ще й Салюк, тож господарі взагалі залишилися вдев’ятьох.

Як наслідок, кияни не змогли скористатися такою перевагою. Відтак, 2:0 – впевнена перемога «Чорноморця» над «Оболонню».