• 04.05.2024 02:14

Хороша спроба: «Дніпро-1» вилетів з Ліги чемпіонів

Дніпровська команда припинила виступи в головному єврокубковому турнірі.

«Дніпро-1» завітав у гості до «Панатінаїкоса» у рамках матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. 1-й поєдинок, нагадаємо, завершився перемогою грецької команди з рахунком 3:1.

Початок 2-го матчу розпочався для дніпровців невдало, адже вже на 15-й хвилині Шпорар вивів господарів уперед. Однак ще до перерви Довбик зумів зрівняти рахунок, а на 54-й хвилині Сарапій взагалі вивів український колектив уперед і повернув інтригу в протистояння.

Хай там як, на 70-й хвилині той таки Шпорар оформив дубль і зробив рахунок 2:2, а за 5 хвилин ще й червону картку отримав Танчик. Як наслідок, після нічиєї в Афінах «Дніпро-1» програв за сумою двох матчів 3:5 і вилетів з кваліфікації Ліги чемпіонів.

Зрештою, тепер на команду Олександра Кучера очікують баталії з чеською «Славією», але тепер уже в рамках Ліги Європи.