• 08.05.2024 11:43

Проти Довбика не попреш: «Дніпро-1» розгромив «Рух»

Товариський матч між «Дніпром-1» і «Рухом» в Ужгороді завершився розгромом – 4:0 на користь «дніпровців».

Команди розпочали гру в таких складах:

«Дніпро-1»: Кінарейкін. Кравець, Сарапій. Адам’юк, Мірошниченко, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Бланко, Третьяков, Довбик

«Рух»: Ледвій, Лях, Дідик, Слюбик, Роман, Сапуга, Притула, Талеш, Руніч, Квасниця, Климчук

Попри те, що на старті жвавіше діяли «дніпровці», 1-ий реальний момент для гола створили «жовто-чорні»: воротар Кінарейкін здійснив 2 сейви поспіль, особливо постарався під час добивання від Климчука, перевівши м’яч на кутовий.

Однак на 32-ій хвилині невелика перевага срібних призерів минулого чемпіонату України втілилася в гол Мірошниченка, який несподівано вистрелив у ближній кут, – 1:0.

На 52-ій хвилині Довбик майстерно виконав штрафний удар після того, як фол заробив Бланко, – 2:0.

А на 58-ій Довбик оформив дубль, скориставшись неузгодженістю центральних оборонців львів’ян після подачі з кутового, – 3:0.

А крапку в грі поставив Когут, який полюбляє забивати на останніх хвилинах, – цього разу він вискочив сам-на-сам із голкіпером Ледвієм – 4:0.

Нагадаємо, сьогодні раніше 2-ий склад «Руху», показавши непогану гру, обіграв «Минай» (1:0). У матчі було майже все: і незарахований гол, і зарахований гол, і нереалізоване пенальті.