• 05.05.2024 07:13

Україна сенсаційно вийшла до півфіналу Євро та зіграє на Олімпіаді

Наша молодіжна збірна створила справжнє диво.

Молодіжна збірна України зустрілася з Франції у рамках чвертьфіналу Євро-2023 U-21.

Старт матчу склався для нашої команди невдало, адже на 19-й хвилини французи вийшли вперед завдяки голу Шеркі.

Втім, «синьо-жовті» не знітилися і відповіли двома своїми м’ячами. Дубль у ворота Франції оформив Судаков, який спершу успішно реалізував пенальті, а згодом забив з гри. У цих голах окремо варто відзначити Мудрика, який заробив 11-метровий і асистував Георгію.

У 2-му таймі французи сильно тиснули, але змогли забити лише з офсайду – гол не зарахували. А ось Бондаренко наприкінці гри забив за правилами і приніс нашій команді сенсаційну перемогу з рахунком 3:1.

Як наслідок, молодіжна збірна України пробилася до півфіналу Євро-2023, де зіграє з Іспанією. А ще наша команда здобула путівку на Олімпіаду-2024. Молодці!