• 06.05.2024 08:44

Соболь зіграв за «Страсбур»: оформив асист та привіз пенальті

19 Лют 2023, 0:13 , ,

Оборонець збірної України допоміг своїй команді перемогти.

Захисник «Страсбура» Едуард Соболь отримав ще один шанс виявити себе в новій команді, з’явившись в стартовому складі «синьо-білих» на матч французького чемпіонату проти «Анже».

І вже на 14-й хвилині українець довів, що вибір тренера був правильним. Оборонець промчався лівим флангом і прострілив у штрафний майданчик, а його партнер Діало відгукнувся на передачу і розписався у воротах суперника. Таким чином, Едуард записав на свій рахунок дебютний асист на теренах Франції.

Хай там як, цього дня Соболь встиг відзначитися й зі знаком «мінус». У середині 2-го тайму він сфолив у власному штрафному майдачнику, внаслідок чого привіз пенальті.

Хоч суперник 11-метровий удар і реалізував, але помилка Едуарда не стала критичною. Надалі «Страсбур» надійно відіграв у обороні й втримав перемогу – 2:1.

0
Один коментар до “Соболь зіграв за «Страсбур»: оформив асист та привіз пенальті”