• 04.05.2024 07:08

“Олімпік” не здається

28 Кві 2021, 19:31 ,

Луганська “Зоря” в меншості поступилася донецькому “Олімпіку” – 1:2

Донецький “Олімпік” як ніхто інший в сучасних реаліях потребує залікових балів. Цього разу вдача посміхнулася підопічним Юрія Калітвінцева і його команда зуміла обіграти “Зорю” (2:1). На 32-ій хвилині голкіпер луганців Васіль грубо порушив правила і побачив перед собою червоне світло, що згодом суттєво позначилося на результаті.

У 2-му таймі донеччани скористалися чисельною перевагою, двічі розписавшись у воротах “Зорі”. Влучними ударами відзначилися Бабенко та Тейшейра. Вже під завісу матчу зусиллями Алах’яра луганці зуміли відквитати 1 м’яч, але цього було недостатньо. У підсумку, 2:1 – сенсаційна перемога “Олімпіка”.

“Олімпік” – “Зоря” – 2:1

Голи: Бабенко, 53; Тейшейра, 71 – Алах’яр, 90+2

“Олімпік”: Кичак, Лебеденко, Векляк, Драме, Пасіч, Політило, Бабенко, Тейшейра, Нкенґ, Талес, Карґбо (Чогадзе, 36).

“Зоря”: Васіль, Циганікс, Абу Хана, Іванісеня, Руфаті, Цвек (Назарина, 56), Кочергін (Юрченко, 81), Хомченовський (Кабаєв, 56), Луньов (Шевченко, 35), Шахаб (Сайядманеш, 81), Громов

Попередження: Карґбо, 17, Талес, 44, Бабенко, 45+3, Векляк, 47, Кичак, 90 – Хомченовський, 45+2, Руфаті, 89

Вилучення: Каргбо, 17, Таллес, 44, Бабенко, 45+3, Векляк, 47, Кичак, 90 – Хомченовський, 45+2, Руфаті, 89