• 17.05.2024 12:30

Прикра поразка молодіжної збірної України у Словаччині

Підопічні Руслана Ротаня зазнали поразки на словацькій землі.

Молодіжна збірна України зійшлася зі Словаччиною у 1-му поєдинку серії плей-оф відбору на Євро-2023.

Колективи продемонстрували досить рівний 1-й тайм, тому цілком логічно, що пішли на перерву за нічийого рахунку – національні команди обмінялися точними ударами Суслова і В’юника.

2-й тайм розпочався одразу із двох голів. Вже на 46-й хвилині Стрелец вдруге вивів словаків уперед, а за мить українців повернув у гру своїм забитим м’ячем Криськів. Проте, на цьому голепад у Словаччині не закінчився.

На 53-й хвилині господарі втретє повели в рахунку, а голом відзначився той таки Стрелец. У підсумку цей м’яч від словака став у поєдинку переможним, внаслідок чого підопічні Руслана Ротаня поступилися із рахунком 2:3.