• 16.05.2024 08:46

«Шахтар» уже не лідер у Лізі чемпіонів

«Реал» вимучив перемогу в «Ляйпциґа» (2:0) і підтвердив фаворитизм у групі F Ліги чемпіонів

Хоча за грою мадридці особливо не переконали, перемогу в домашньому поєдинку не випустили. 1-ий гол у 2-му таймі забив Вальверде. А крапку в зустрічі на 1-ій компенсованій хвилині поставив Асенсіо.

«Реал» не втрачає очок у груповому етапі (у матчі 1-го туру розгромив «Селтік» у Ґлазґо – 4:0), тож «вершкові» відсунули український «Шахтар» на 2-ге місце турнірної таблиці, маючи чудову різницю забитих і пропущених.

До речі, саме між донеччанами та мадридцями відбудеться протистояння у спарених 3-4-му турах. І якщо підопічні Іґора Йовічевіча наберуть хоча би 1-не очко у 2-ох іграх – це вважатимуть успіхом.

Нагадаємо, сьогодні раніше «гірники» на стадіоні у Варшаві розійшлися миром із шотландським «Селтіком» – 1:1.