• 17.05.2024 00:43

«Шахтар» та «Селтік» розійшлися миром

Донецька команда розійшлася миром зі шотландцями.

«Шахтар» приймав у Польщі «Селтік» в рамках поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів.

Шотландська команда дуже активно розпочала поєдинок, внаслідок чого швидко змогла вийти вперед. Вже на 10-й хвилині Бондаренко намагався завадити супернику пробити з вигідної позиції, однак зрізав м’яч у власні ворота – гості вийшли вперед.

Проте, донеччани зрівняли рахунок ще до перерви: Судаков віддав чудову розрізну передачу на Мудрика, який, продершись лівим флангом, завдав потужного удару в ближній кут та відновив паритет.

По перерві команди грали значно обережніше, роблячи акцент на надійність в обороні. Відтак, у 2-му таймі жодного м’яча так і не було, тож фінальний свисток арбітра ознаменував бойову нічию – 1:1.