• 16.05.2024 21:21

Безпорадний “Шахтар”

25 Кві 2021, 19:13 ,

Донецький “Шахтар” на виїзді поступився “Олександрії” – 0:2

Програвши чемпіонські перегони, донецький “Шахтар” ще навіть не забезпечив собі срібло. Команду Луїша Каштру продовжує “лихоманити”, цього разу вона без особливих шансів поступилася “Олександрії”. Під завісу 1-го тайму господарі отримали право на пенальті, після того як Тете зіграв рукою у власному штрафному майдачинку. Вирок арбітра взявся виконувати Гречишкін, який і відкрив рахунок в матчі.

По перерві “Олександрія” забила вдруге, на 54-ій хвилині гол у свій актив записав Шастал. Надалі “гірники” не спромоглися бобай скоротити відставання, тож підопічні Володимира Шарана несподівано здобули перемогу – 2:0.

“Олександрія” – “Шахтар” – 2:0

Голи: Гречишкін, 44, з пен.; Шастал, 54

“Олександрія”: Паньків, Мірошніченко, Дубра, Мельник, Пашаєв, Банада, Гречишкін, Ковалець (Дришлюк, 89), Вантух (Третьяков, 46), Лучкевич (Мишенко, 89), Шастал (Устименко, 90+3)

“Шахтар”: Трубін, Сіпріану (Фернандо, 64), Бондар (Вітао, 23), Хочолава, Додо (Болбат, 23), Антоніо (Судаков, 74), Степаненко, Марлос (Корнієнко, 64), Соломон, Тете, Дентіньйо

Попередження: Банада, 11; Дубра, 47 – Соломон, 20; Хочолава, 73; Корнієнко, 76