• 16.05.2024 16:49

“Динамо” – чемпіон

25 Кві 2021, 18:59 ,

Розгромивши “Інгулець” (5:0), київське “Динамо” достроково стало чемпіоном України

Кияни не стали тягнути з результатом і вже на старті гри запезпечили собі 3 очки. На 4-ій хвилині Забарний забив свій дебютний гол за “Динамо”, а вже за декілька хвилин Бєсєдін подвоїв перевагу своєї команди.

По перерві “динамівці” не зупинилися, вразивши ворота Кринського ще 3 рази. Спершу Циганков вдало зіграв на добиванні після удару Де Пени та довів рахунок до розгромного. На 70-ій хвилині Віктор оформив дубль, забивши рикошетом від захисника. А масну крапку в зустрічі поставив Попов, який виграв 2-ий поверх після подачі з кутового і вколотив м’яча головою у сітку. У підсумку, 5:0 – київське “Динамо” достроково стало чемпіоном України.

“Динамо” – “Інгулець” – 5:0

Голи: Забарний, 4; Бєсєдін, 14; Циганков, 48, 70; Попов, 82

“Динамо”: Бущан, Миколенко, Попов, Забарний, Кендзьора (Караваєв, 46), Сидорчук (Шепєлєв, 60), Шапаренко (Андрієвський, 46), Буяльський (Гармаш, 73), Циганков, Де Пена (Родріґеш, 60), Бєсєдін

“Інгулець”: Кринський, Синьогуб, Салем, Семенко, Асмелаш, Коробенко, Бартуловіч, Шевцов (Плохотнюк, 81), Козак (Коваленко, 74), Васін (Січінава, 74), Янаков (Щедрий, 74)

Попередження: Кринський, 23; Синьогуб, 29; Бартуловіч, 45+1