• 15.05.2024 12:53

«Ні риба, ні м’ясо». В Італії розкритикували українського збірника

Італійських футбольних експертів розчарувала гра півзахисника Віктора Коваленка у матчі «Наполі» – «Спеція» (1:0)

Український футболіст вийшов на заміну на 62-ій хвилині й отримав одну з найнижчих оцінок від аналітиків з усіх учасників поєдинку.

Популярний портал «Calciospezia» поставив йому негативну п’ятірку. Медійники, які вболівають за «Спецію», так прокоментували гру Коваленка:

«Ні риба, ні м’ясо. Шкода Бастоні, якого він замінив у момент не найяскравішої гри. Українець видається парадоксально млявим у боротьбі, де треба виходити, образно кажучи, з ножем у зубах».

«Спеція» могла втримати нічию у поєдинку в Неаполі, але пропустила гол на 89-ій хвилині.

Раніше головний тренер збірної України Олександр Петраков викликав Віктора Коваленка до табору «синьо-жовтих» на вересневі матчі Ліги націй.