• 15.05.2024 11:52

Коваленко та «Спеція» не втримали нічию в грі з фаворитом

У матчі 6-го туру серії А один із лідерів «Наполі» скромно обіграв «Спецію» (1:0)

Єдиний гол футболісти з півдня Італії забили лише на 89-ій хвилині, відзначився Распадорі.

Український півзахисник гостей Віктор Коваленко залишився в запасі, але на 62-ій хвилині вийшов на поле замість Сімоне Бастоні.

Наш збірник, як і інші футболісти «Спеції», головні зусилля зосередили на обороні. Проте втримати нічию в Неаполі, яку розцінили би як сенсацію, не вдалося.

Від авторитетного аналітичного порталу Whoscored Віктор отримав передостанню оцінку серед усіх учасників поєдинку – 5,89.

Нагадаємо, що в поєдинку попереднього туру проти «Болоньї» (2:2) Коваленко взяв участь у хитрому розіграші штрафного, що призвело до гола.