• 27.04.2024 16:28

Збірна України сьогодні сильніша від найсильнішої збірної у світі

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу проводила 2-ий матч відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023-го року. Після поразки в 1-му поєдинку від збірної Швейцарії (3:5) у 2-ій грі підопічних Юрія Клименка екзаменувала найсильніша за рейтингом команда світу – Іспанія. Перемогу з рахунком 2:1 здобули українки.

1-ий період наші дівчата провели відмінно. І просто повинні були відкривати рахунок, коли за порушення на Ірині Дубицькій червону картку побачила перед собою Андреа. На жаль, штрафний удар із близької відстані Дубицька виконала невдало.

А от у 2-му періоді українки таки повели. Юлія Костюк вдало підправила м’яч у ворота після навісу Анастасії Терех. Відігралися іспанки за три хвилини до свистка на перерву. Марія Карбачо з далекої відстані реалізувала штрафний удар — 1:1.

У 3-ій 12-хвилинці збірна України отримала чудову нагоду забити другий м’яч, однак Юлія Дехтяр не змогла реалізувати пенальті. Та, незважаючи на це, наші дівчата все ж спромоглися пробити оборону суперниць. Мирослава Випасняк реалізувала стандарт і принесла нашій команді сенсаційну перемогу – 2:1.

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Жінки. Кваліфікація. Група В

Іспанія – Україна – 1:2

Голи: Карбачо, 21 – Костюк, 17; Випасняк, 34

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

02.09. Іспанія — Швейцарія. 12.00

Путівки на Всесвітні пляжні ігри отримають 4 найкращі команди відбору з 7-ми, що беруть у ньому участь. Тобто у групі потрібно фінішувати не нижче 2-го місця. Для цього необхідно перемогти Швецію.