• 27.04.2024 19:00

“Донбас” зазнав поразки в драматичному матчі Ліги чемпіонів

6 Жов 2021, 22:01

Донецька команда майже зуміла здійснити диво.

Незважаючи на провальний старт матчу хокейної Ліги чемпіонів проти “Клаґенфурта” з трьома пропущеними шайбами ще до кінця 1-го періоду, “Донбас” зумів зібратися та показав неабиякий характер.

Українська команда всіма можливими способами намагалася нівелювати потрійну перевагу гостей з Австрії, і в підсумку їй це вдалося – Коренчук, Морозов і Туркін своїми закинутими шайбами змогли відновити паритет. Здавалося, гра плавно йде до овертайму, як за хвилину до фінальної сирени хокеїсти “Клаґенфурта” забили вчетверте, завдяки чому вирвали перемогу.

Як наслідок, 3:4 – “Донбас” у драматичному поєдинку, в якому ледь не здійснив дивовижний камбек, все-таки поступився австрійській команді. Тепер завдяння виходу з групи стало значно важчим для донецького колективу…

Донбас” – “Клаґенфурт” – 3:4