• 10.05.2024 12:38

“Карпати” мінімально перемогли “Епіцентр”

“Зелено-білі” продовжили свою переможну серію.

Після ефектної перемоги над лідером другої ліги “Лівим берегом” (2:0) львівські “Карпати” зупинятися не бажали. Надалі на них очікував непростий виїзд у Дунаївці, де команді протистояв тамтешній “Епіцентр”.

Гра справді виявилася для “зелено-білих” складною, адже долю поєдинку визначив єдиний забитий м’яч. У компенсований до 1-го тайму час підопічні Андрія Тлумака все-таки змогли підібрати ключі до оборони господарів – точним ударом відзначився Гуменюк. Як наслідок, 1:0 – львівський колектив здобув 6-ту перемогу поспіль.

“Епіцентр” – “Карпати” (Львів) – 0:1

Гол: Гуменюк, 45+4