• 19.05.2024 06:32

“Львів” здобув першу перемогу в сезоні

26 Вер 2021, 15:54 ,

“Синьо-золоті леви” переграли “Минай” у його ж рідних стінах.

Значно активніше розпочали поєдинок гості зі Львова. Від самого старту матчу вони постійно чинили тиск на ворота суперника і доволі швидко це принесло свій результат. На 21-й хвилині Якимець вивів “левів” уперед, вразивши ближній кут володінь Кучера.

Втім, ще до перерви футболісти “Миная” несподівано відновили паритет. Граючи практично без моментів, вони змогли скористатися своїм єдиним шансом у таймі – чудовим дальнім ударом відзначився Байдал.

Хай там як, відбутися мировій у цьому матчі не було суджено. На старті 2-го тайму підопічні Олега Дулуба вдруге змогли вийти вперед – Шина своїм дальнім вистрілом застав зненацька кіпера “минайців”. У підсумку цей м’яч став заключним у грі та приніс львівському колективу першу перемогу в сезоні – 2:1.