• 19.09.2024 04:31

І перемога мінімальна, і поразка

19 Сер 2021, 17:59

Представники Львівщини по-різному стартували в аматорському Кубку України – «Миколаїв» удома здобув мінімальну перемогу, а «Куликів» на своєму полі зазнав мінімальної поразки.

«Миколаїв» – «Гарда» (Калуш) – 1:0

Гол: Федорів, 75

«Миколаїв»: Бурмас, Гурський, Іванишин, Дзюрах (Заваляк, 82), Сагайдак, Федорів, Оленич (Федина, 79), Юськевич (Синишин, 90+2), Зубар (Бідний, 60), Грица (Клим, 60), Балух (Ткач, 86)

«Гарда»: Кузів, Гудак, Яневич, Олевич, Гончар, Ковальчук (Драган, 86), Кулинин, Рибатчин, Джус  (Пасічняк, 63), Пецків (Цюпер, 79), Максим’юк (Борщ, 48)

Миколаївці володіли перевагою впродовж усього поєдинку, але лише раз розписалися у воротах суперника: на 75-ій хвилині поєдинку Федорів із-за меж штрафної площі завдав шикарного удару в дев’ятку – 1:0.

«Куликів» – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – 3:4

Голи: Мізерник, 30, з пен.; Цюпка, 44; Поручинський, 55 – Зайчук, 18; Герасимук, 23; 50; Неделюк, 63, з пен.

«Куликів»: Марчук, Павлюх, Михальчук, Гусак, Дикий (Гринишин, 77), Бойко (Майовецький, 54), Макогон, Мізерник, Поручинський, Цюпка, Дева (Максимик, 65)

«Луцьксантехмонтаж №536»: Ярмощук, Сущ, Байбула, Олійник, Жук (Прощерук, 90+4), Герасимчук, Пушкарчук (Філь, 90+1), Неделюк (Бабенко, 89), Зайчук (Кодлубай, 74), Горщарук, Махнюк (Гладун, 74)

На 18-ій хвилині поєдинку Зайчук розрядив «гармату», вивівши колектив із Луцька вперед – 0:1. Невдовзі Герасимчук влучно пробив із-за меж воротарської площі – 0:2. А далі куликівці відігралися. На 30-ій хвилині Байбула зіграв рукою у власному штрафному майданчику. За це арбітр призначив пенальті, який реалізував Мізерник – 1:2. Під завісу 1-го тайму Цюпка поцілив здалеку у верхній кут воріт – 2:2.

На старті 2-ої половини зустрічі волиняни знову повели в рахунку: дубль оформив Герасимчук – 2:3. Невдовзі Поручинський відновив рівновагу в рахунку, забивши з близької відстані – 3:3. Однак на 63-ій хвилині футболісти з Луцька заробили пенальті і Неделюк не схибив з 11-метрової позначки – 3:4.

Матчі-відповіді за участі команд зі Львівщини відбудуться 1-го вересня.

«Зірка» (Кропивницький) – «Ронін» (Лісне) – 1:0, «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) – «Легіонер» (Дніпро) – 3:0, «Скіф» (Шульгинка) – «Портовик» (Маріуполь) – 4:0,  «Полісся» (Ставки) – «Олімпійський коледж імені І.Піддубного» (Київ) – 7:2

Матч «Джуніорс» (Шпитьки) – «Атлет» (Київ) не відбувся

Матч «Благо-Юність» (Верхня / Івано-Франківськ) – «Хуст» відбудеться 25-го серпня