• 21.05.2024 08:50

«Житлобуд-1» – у фіналі 1-го раунду

Харківський «Житлобуд-1» обіграв болгарську «Софію» у півфіналі 1-го раунду Шляху чемпіонів жіночої Ліги чемпіонів сезону-2021/2022.

«Житлобуд-1» (Україна) – «Софія» (Болгарія) – 5:1

Голи: Шевчук, 11; Шматко, 52; Овдійчук, 61; Бойченко, 84; Кочнєва, 87 – Александрова, 29

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, А.Вороніна (Петрик, 78), Шматко, Басанська, Бойченко, Хаванська, Шевчук (Г.Вороніна, 82), Апанащенко, Овдійчук, Садикоглу (Кочнєва, 71)

«Софія»: Шаханська, Я.Іванова, Дімітрова, Коатес, Д.Іванова, Найдєнова, Костова (Кефалова, 89), Йорданова (Янєва, 80), Александрова (Недєва, 89), Желєва (Парапунова, 74), Пенкова (Павлова, 89)

Попередження: Алексанян, 57 – Коатес, 18

Арбітр: Л.Томпсон (Північна Ірландія)

Українки відкрили рахунок уже на 11-ій хвилині – Бойченко асистувала Шевчук. «Житлобуд-1» міг збільшити перевагу, натомість пропустив у середині 1-го тайму, коли Александрова завершила контратаку. На певний час гра вирівнялася.

Проте у 2-му таймі харків’янки мали відчутну перевагу. Після серії небезпечних моментів, на 52-ій хвилині, точним ударом завершила комбінацію Шматко. Пізніше Апанащенко зі штрафного влучила у штангу, але невдовзі Овдійчук збільшила перевагу українок. Наприкінці зустрічі Овдійчук відзначилася ще й 2-ма результативними передачами – Бойченко та Кочнєвій.

Здолавши «Софію» з рахунком 5:1, «Житлобуд-1» у фіналі 1-го раунду зустрінеться 21-го серпня зі словенським «Помур’єм», яке завдало відчутної поразки латвійській «РФШ».

«Помур’є» (Словенія) – «РФШ» (Латвія) – 6:1

Голи: Корошец, 9; Колбл, 11; Маковец, 41, 61; Раковец, 82; Розмаріч, 85 – Краснова, 45+6

Переможці 11-ти груп 1-го раунду потраплять до 2-го раунду, куди 3 команди отримали пряму перепустку. У 2-му раунді розіграють 7 путівок до групового етапу.